6 turistických oblastí destinace Severní Morava pro vaše MICE aktivity

Moravskoslezský kraj a jeho turistické oblasti jsou ideálním místem pro vaše MICE aktivity.

V rámci svých služebních i soukromých cest jsem objela celou naši destinaci Severní Morava s cílem „najít“ zajímavé prostory pro vaše akce. Zajímal mě celý region – všech 6 turistických oblastí Opavské Slezsko Těšínské Beskydy, Poodří, Jeseníky, Beskydy, Ostravsko.

Každá z oblastí je jedinečná, má odlišné podmínky pro skupinové programy, zajímavá místa pro vaše akce. Na webu https://severnimorava.travel/ najdete tipy na výlety a místa k návštěvě. Na webu Ostrava Convention Bureau najdete v Katalogu tipy na prostory pro vaše akce a v sekci Incentiva pak nabídku „zábavy“ pro vás a vaše hosty.

Ano, akce v Ostravě jsou pravděpodobně nejjednodušší na organizaci s ohledem na okolní vstupní podmínky, ale „umíme vám ulehčit akce i v jiných turistických oblastech„.

A jsem potěšena, jaká zajímavá místa máme a jak širokou nabídku prostor či programů pro skupiny můžeme nabídnout v rámci Moravskoslezský kraje. Projezdila jsem řadu dní, potkala #eventprofs, ale i amatéry s eventovým srdcem…

Nechci tady sdílet konkrétní typy, to by byl dlouhý článek, chci ať víte, že my víme, kde je všude možnost udělat vaše akce. Anebo koukněte sem: https://convention-ostrava.cz/planujte/zarizeni/