A za chvíli tady máme VÁNOČNÍ VEČÍRKY

Léto je v plném rozkvětu a je tedy nejvyšší čas na přípravu vánočních večírků... :-)

Mnozí z nás mají ještě letní dovolenou před sebou a už je zde čas plánování FIREMNÍCH VÁNOČNÍCH VEČÍRKŮ.

V rámci regionu jsme Vám schopni nabídnout místa, kde si můžete pronajmout pouze jednu místnost/část objektu pro svou party, ale máme zde také krásné hotely, resorty, které je možno exluzivně uzavřít pouze pro Vaši společnost.

Vánoční večírky to není jen party v Ostravě, to může být také příjemné odpolední posezení s kolegy s menším teambuildingem a následnou večeří, to může být výšlap do hor a na kopci pak nocleh spolu s večerní akcí…

Je toho mnoho, projeli jsme pro Vás náš region a máme tipy na místa pro Vaše akce. Níže vybíráme jen malou ukázku toho, co Vám pro /nejen/ vánoční večírky můžeme nabídnout. Rádi Vám ulehčíme přípravu vašich eventů a propojíme Vás na správné partnery.

  1. Dvůr Olšiny

Nádherný původní panský dvůr z 18.století prošel kompletní rekonstrukcí a byl v roce 2002 vyhlášen kulturní památkou. K dispozici je restaurace s kapacitou cca 60 osob, krytá terasa s kapacitou 36 osob a “banketka” pro 13 osob. Ubytovat se po akci můžete v nadstandardně a luxusně zařízených pokojích, z nichž každý má svou jedinečnou atmosféru.  Součástí dvora je i jízdárna, a tak můžete před večírkem strávit pár chvil u koní nebo se projet v kočáře uprostřed krásné přírody, mezi rybníky a lesy.  https:

2. Golf & Ski resort Ostravice

Jedinečné propojení okolních krás krajiny s gastronomickým zážitkem. Šťavnaté steaky, domácí dezerty i speciality k pivu či vínu… I tak může začínat příběh vašeho vánočního večírku v Golf & Ski Resortu Ostravice.  Prostor restaurace v prvním patře golfové klubovny nabízí famózní výhled na golfové hřiště v pozadí s masivem nejvyšší hory Beskyd – Lysou horou. Vyvýšené místo nabízí oddělený prostor od pulsujícího života hlavní restaurace. V tomto patře se rovněž nachází prostory konferenčních salónků, proto je ideálním místem pro uspořádání firemní vánoční společenské akce. 

3. Hotel Slunce, Rýmařov

Večírek “na slunci” nemusí být jen o gastro zážitku, který je v hotelu Slunce zaručen. Před večerním posezením můžete strávit váš čas v aquacentru nebo se vydat na exkurzi do rodinného pivovaru Morous. Večerní zábavu si pak můžete zpestřit bowlingem. Hotel nabízí salonky pro 20 a pro 40 osob, můžete využít také celou kapacitu restaurace – 100 míst. Samozřejmostí je využití ubytování s kapacitou až 50 lůžek + 20 přistýlek. 

4. BrickHouse

BrickHouse je unikátní klubový prostor v Ostravě v Dolní oblasti Vítkovice (Staré koupelny) nabízející industriální prostory pro vaše vánoční večírky. Pro firemní akce jsou k dispozici 3 unikátní prostory: Denní klub, Hudební klub a Taneční sál. Denní klub má 337 m2 a pojme až 250 lidí, je propojen s Hudebním klubem, který se svými 470m2 dokáže pojmout na vaši akci až 800 lidí.

5. Davidův Mlýn

Malebné prostředí Davidova mlýna je tím pravým místem, kam můžete umístit svůj vánoční večírek či jinou slavnostní firemní akci. Davidův mlýn nabízí rozmanitý výběr reprezentativních prostor pro konání společenských firemních akcí pro 10 až 80 osob.  Pro vaše akce je zde připraven komplexní servis od cateringu, ubytování (až pro 70 osob), pronájmu prostor či programu pro volný čas. V případě zájmu je možné prostory zcela uzavřít pro veřejnost a exkluzivně pronajmout klientovi.