Co dělat, když je počasí „pod psa“?

Vydejte se na exkurzi...

Vydejte se na exkurzi… Jedinečné industriální a technické památky, které propojuje virtuální stezka Technotrasa.cz, nabízí program i mimo hlavní sezónu. Technotrasa jede totiž i v zimě na plné obrátky. 

Zimní program to není jen zábava na sněhu. Organizujte svůj zimní skupinový program v některém z míst TECHNOTRASy a spojte mnohdy příjemné s užitečným, kdy se nejen pobavíte, ale dozvíte se také spoust nových informací.  

S větší (i menší) skupinou podnikněte” výlet” do útrob dvou, pro destinaci Severní Morava, typických firem: 

Automobilka Hyundai 

Nakoukněte pod kapotu výroby aut v jednom z nejmodernějších závodů v Evropě. Celý výrobní proces od kusu plechu, až po testovací jízdu trvá kolem 20 hodin. Čas exkurze je cca 1,5 hodiny. Zákulisí výrobního závodu je dechberoucím zážitkem. 

Skupina 10-35 osob, čeština, angličtina, polština – v rámci skupiny je vždy jen jedna jazyková mutace prohlídky, nelze kombinovat 

Radegast 

Vydejte se do Nošovic a nahlédněte pod ruce sládků a zjistěte, jak se vaří správně hořké pivo a proč nošovický pivovar dostal jméno podle mýtického boha Radegasta. Poznejte proces výroby od prvního kroku až po čepování pěnivého zlatavého moku. Na závěr prohlídky se můžete těšit na ochutnávku krásně hořkého piva Radegast.  

Skupina 10-40 osob, čeština, angličtina, polština