BEST WESTERN HOTEL VISTA

Počet pokojů: 84 Kapacita: 260

BEST WESTERN Hotel Vista Ostrava nabízí širokou škálu služeb pro firemní a konferenční klientelu. Moderně zařízené hotelové pokoje, gurmánský RESTAURANT BUENA VISTA, nové konferenční sály a profesionální a osobní přístup k hostům, zpříjemní Váš pobyt v Ostravě. Po náročném dni můžete relaxovat v hotelovém fitness centru, vychutnat si speciality šéfkuchaře a vyzkoušet drink v BARU OO7.

Umístění hotelu v bezprostřední blízkosti OSTRAVAR Arény, oddechové zóny „Bělský lesopark“ a aquaparku Ostrava-Jih zaručuje hostům dostatek sportovního i společenského vyžití při krátkodobých i dlouhodobých pobytech.

V BEST WESTERN Hotelu Vista Vám nabízíme nově zrekonstruované prostory a kompletní servis pro pořádání konferencí, seminářů, školení, či společenských akcí různého typu a velikosti. Celková kapacita jednacích sálů je 440 osob. Prostory jsou vybaveny potřebnou audiovizuální technikou, včetně WIFI připojení. V rámci cateringu si lze vybrat ze široké nabídky coffee breaků, konferenčních menu a rautů.

NázevDivadloŠkolam2
Aragon260150205
Valencia6040110
Kastilia402555
Asturia 20
Sevilla4535120