HOTEL BELARIA RESORT

Počet pokojů: 54 Kapacita: 120

Nově zmodernizovaný Hotel Belaria Resort*** se nachází v blízkosti pohádkového zámku Hradec nad Moravicí.

Předností Hotelu Belaria Resort jsou jeho konferenční prostory, které nabízí celkovou kapacitu všech sálů 250 osob, a jsou tak vhodné pro pořádání konferencí, školení, teambuildingů, firemních večírků nebo jakékoli jiné události.

Ubytovací zázemí pro Vaše hosty poskytuje 54 komfortních pokojů různých typů s celkovou kapacitou přes 100 lůžek.

Hotelová kuchyně je pro Vaši akci připravena na komplexní gastronomický servis (coffee breaky, obědy, teplý a studený bufet, rauty, bankety, cocktail party apod.). Hotelová zahrada umožňuje uspořádat venkovní slavnost s grilováním či uzením.

K dispozici nabízíme také využití hotelového wellness (vnitřní bazén, vířivé vany, klidová relaxační zóna, finská sauna, infra-solná sauna, venkovní ochlazovací bazének a venkovní koupaliště s mírně slanou vodou) či velký výběr masáží.

Na Vaše přání zajistíme denní či večerní program, včetně sportovních či kulturních aktivit (hudba k tanci i poslechu, taneční vystoupení, teambuilding formou táborových soutěží, degustační akce, barmanská show, fotokoutek, kurz přežití) a mnohé jiné druhy zábavy.

Konferenční prostory disponují denním a několika druhy umělého osvětlení. K dispozici je dále projektor, plátno, flip-chart, wi-fi internet zdarma v celém areálu, PC – notebook, TV – LED, ozvučení, mikrofon, přednáškový pult a podium.

Další poskytované služby jsou: květinová a dekorativní výzdoba, tisk dokumentů, kopírování, PC služby, základní audiovizuální vybavení, parkoviště v areálu hotelu zdarma, zajištění vstupenek na kulturní a sportovní akce.

NázevDivadloŠkolam2
Konferenční sál 120120454
Salónek 1 7080155
Salónek 2 453077
Meeting room 1010
HOTEL BELARIA RESORT
HOTEL BELARIA RESORT
HOTEL BELARIA RESORT