LORKOVA VILA HORSKÝ HOTEL

Počet pokojů: 40 Kapacita: 100

Hotelový resort **** superior se nachází v srdci Beskyd na samém konci obce Čeladná, na úpatí hory Smrk a toku říčky Čeladenka.

Návštěvník zde najde krásnou, člověkem mnohdy nedotčenou přírodu, potok s čistou vodou, stejně jako hotelové služby, které přesvědčí o své vysoké kvalitě a jedinečnosti. Hotelové pokoje, apartmánové domy a horské domy jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV se satelitním příjmem, telefonem, wifi připojením a minibarem. Všechny pokoje Vám nabídnou originální design v souladu s okolní přírodou. Součástí hotelového resortu jsou unikátní malé „lázně“, ve kterých můžete odpočívat ať už ve finské sudové sauně, infra sauně, vířivce nebo si dopřávat  perličkovou koupel či některý z relaxačních programů. Celou řadu masáží a tělových procedur pak nabízí naše wellness Kněhyně. V létě jste zváni na naši venkovní terasu, kde budete obklopení okolní přírodou a čerstvým vzduchem.

Nabízíme také konferenční prostory s celkovou kapacitou až 100 míst. V prostorách konferenčního sálu nabízíme možnost pořádání firemních akcí, seminářů, kongresů, workshopů a přednášek. Prostory jsou také ideální pro pořádání tanečních večerů nebo různých slavnostních hostin jako svatba, oslava narozenin, kterou rádi připravíme i pro nejmenší hosty. Veškeré akce připravujeme „na klíč“.

NázevDivadloŠkolam2
Kongresový sál 10060110