TROJHALÍ

Počet pokojů: 0 Kapacita: 4800

Jedná se o multifunkční prostor, který je určený pro širokou veřejnost. Je složen z budov Dvojhalí a budovy Ústředny. Dvojhalí je možné variabilně využívat pro různé kulturní a společenské akce a budovu Ústředny mohou lidé využívat ke sportovním účelům:

DVOJHALÍ plní koncept zastřešeného náměstí, kde se mohou konat koncerty, výstavy, divadelní představení, trhy, veřejné bruslení a různé jiné společenské, kulturní a sportovní akce. Ve Dvojhalí je možné uspořádat jakoukoliv akci, která se může konat i na běžném náměstí s jednou velkou výhodou: díky zastřešení je taková akce nezávislá na počasí. Dvojhalí si mohou pronajmout nejen pořadatelé velkých akcí, ale i běžní návštěvníci pro své soukromé aktivity.

ÚSTŘEDNA je samostatnou budovou, která slouží především sportu. Sportovci zde mohou využít dvě tělocvičny k ryze sportovním aktivitám (volejbal, badminton, basketbal, florbal, apod.). Tělocvičny disponují sportovním vybavením pro jmenované druhy sportu a nabízejí moderní, funkční zázemí v historickém renovovaném kabátu. V prostoru tělocvičen se nachází sportovní bar, ve kterém naleznou oázu s občerstvením nejen sportovci.

  • Zastřešené Náměstí – dvojlodní hala o rozloze 4800m2
  • Ústředna – moderní sportoviště 2x600m2 se sociálním zázemím a recepcí
  • Suterénní galerie, skladovací prostory
  • Technické vybavení, mobiliář, stabilní WiFi i LAN připojení k Internetu
  • Parkovací plochy pro návštěvníky, v rámci akce až pro 100 automobilů
NázevDivadloŠkolam2
Zastřešené náměstí 48004500
Ústředna3501666
TROJHALÍ
TROJHALÍ
TROJHALÍ
TROJHALÍ
TROJHALÍ