ZÁMEK VÍTKOVICE

Počet pokojů: 0 Kapacita: 100

Zámek postavený jako reprezentační budova, byl sídlem ředitele vítkovických železáren.

Využijte možnosti uspořádat akci v jedinečném prostředí Zámku Vítkovice. Ten byl postavený jako reprezentační budova a byl sídlem ředitelů vítkovických železáren. Dnes nabízí reprezentativní prostory jak v interiérech tak v přilehlém zámeckém parku s altánkem.

Přízemní prostory jsou vhodné k uspořádání akcí  s možností např. hudebního koncertu, kdy empírový sál má kapacitu 70 osob a jehož součástí je klavír a řečnický pult. Dále nabízíme dva salonky, které mají kapacitu každý max. 12 osob. Na přání zajistíme cateringové služby – rauty, coffeebreaky (pro cateringovou společnost máme připraveno zázemí vybavené prostorné kuchyně).

Je možné využít služeb recepce a uskutečnit prohlídku zámku s výkladem. Nabízíme také kinosál s kapacitou max. 12 osob s možností promítání vašich prezentací na velkém plátně. V minulosti byly v těchto prostorách například koncerty Janáčkova máje, různé workshopy či tiskové a jiné konference.

Místnosti jsou vybaveny klimatizací, k dispozici jsou také parkovací plochy. V případě příznivého počasí je možné uspořádat akci na zahradě zámku.

NázevDivadloŠkolam2
Empírový sál 100102
Salónek EXPO 645
Multimediální sál 1244
Salónek Sorela 1044
ZÁMEK VÍTKOVICE
ZÁMEK VÍTKOVICE
ZÁMEK VÍTKOVICE