Pohoda, klídek…

Představujeme místa vhodná k odpočinku. Mnohem více tipů naleznete na www.severnimorava.travel nebo www.convention-ostrava.cz

Destinace SEVERNÍ MORAVA je prostoupena relaxem, přijeďte se přesvědčit. Každá z 6 turistických oblastí má co v oblasti wellness, relax nabídnout. Níže vám představíme vybrané tipy na místa, kde si odpočinete se svým pracovním týmem, rodinou či sami.

Beskydy voní relaxem… 

…přesvědčte se o tom v hotelu Ondrášův Dvůr. Umístění hotelu v obci Mezivodí nabízí skutečně Beskydy na dosah ruky. Celý hotelový komplex je přístupný pouze dospělým a, mimo jiné, nabízí širokou nabídku wellness služeb. O vaše pohodlí se postará velmi milý a profesionální personál. 

Kromě saunového světa, krytého relaxačního bazénu i venkovních jezer, zde najdete také unikátní atrakce, jako vyhlášený Thermal Park nebo Tropico Beach, kde se můžete za jakéhokoli počasí projít bosou nohou v písku a s pomocí moderních technologií si užijete večerní oblohy či měnící se mořské hladiny. Navštívit můžete také nový vnitřní relaxační bazén s masážními tryskami, který je napojen přímo na písečnou pláž Tropico Beach. 

Samozřejmostí je nabídka kongresových prostor, kde můžete uspořádat svůj seminář či školení a hned po skončení se Vám nabízí dokonalý relax ve vnitřním či venkovním wellness. 

—————————————————————————–

Kosmické SPA „na golfové jamce” 

Na počátku byla jen louka uprostřed malebných hor a pak tady přistála vesmírná loď ze souhvězdí MIURA…  

Art&Design MIURA hotel se nachází přímo na 7. jamce golfového hřiště Čeladná. Tento jedinečný hotelový koncept nabízí nečekané spojení designu, umění, Miura SPA, gastronomie a přírody v srdci Beskyd – v Čeladné.  

Miura SPA představuje spojení moderního designu, špičkového vybavení a kontaktu s přírodou a přináší vám nejen relax, ale především absolutní soukromí a ničím nerušené momenty klidu. Celý wellness komplex je umístěn v suterénu hotelu, zcela oddělen od hotelového provozu. V momentě, kdy se nazujete do příjemných pantoflí a zavřete za sebou dveře do SPA, jste zcela pohlceni dokonalostí prostoru a originality SPA systému KLASF. 

—————————————————————————–

Lázně ve stínu hory Praděd 

Lázně Karlova Studánka vznikly na místě původní hutnické osady Hubertov, když se ukázalo, že zdejší minerální prameny mají léčivé účinky. První pramen byl nazván Maxmilián podle zakladatele lázní Maxmiliánu II. Františkovi. Postupně byly objevovány další prameny, v šedesátých letech dvacátého století byl navrtán zatím poslední pramen zvaný Vladimír. 

Horské lázně se nachází v malebném prostředí Jeseníků na úpatí hory Pradědu. V parcích a na úbočích zalesněných svahů najdete geologickou expozici hornin z oblasti Jeseníků, umělý vodopád, kavárny i výletní restaurace. Řadu návštěvníků láká do Karlovy Studánky také ojedinělé horské klima a malebné prostředí.  

A je toho mnohem více, čím je Karlova Studánka jedinečná: 

  • Nejčistší vzduch v České republice srovnatelný s alpským prostředím 
  • Nejvýše položené lázně v ČR 
  • Unikátní architektonický styl horského charakteru 
  • Lázeňské a wellness procedury 
  • Místo pro odpočinek i aktivní dovolenou 

Lázně nabízí také prostory a služby pro konání firemních akcí.