Incentiva

Objevujte, bavte se a překonejte se!

Incentivní turistika je významnou součástí MICE segmentu. Čím dál tím více firem dbá o duševní pohodu svých zaměstnanců a jejich pracovní motivaci. I náš region má v této oblasti co nabídnout. Záleží jen na vašich požadavcích. Pro přehlednost jsme vytipovali tři okruhy incentivních programů, ze kterých je možno připravit incentivní balíček.

1. Objevujte

Tradiční turistická lákadla doplňují ta nová. Nechte se pohltit tajemným industriálním kouzlem Ostravy a dejte šanci místním tradicím, historii a architektuře. V kombinaci s dobrým jídlem a wellness OBJEVUJTE kousek po kousku Moravskoslezský kraj.

2. Bavte se

V každém ročním období probíhá v regionu řada akcí. Je libo hudební festival vážné hudby nebo té současné? Sportovní akce, letadla nad hlavou nebo oživlé loutky? BAVTE SE naplno.

3. Překonejte se

V kraji s hned dvěma pohořími platí heslo „Sportem ku zdraví“ dvojnásob.  V každém ročním období si mohou sportovci a sportovkyně užívat adrenalin, sjíždět řeky, lyžovat, jezdit na kole nebo zdokonalovat své hráčské dovednosti na šesti golfových hřištích. PŘEKONEJTE SE u nás a s námi!